SIMPLE SAMPLE

Simple Sample

Bio

Ssample je milovník karibských rytmov a hudby s vibráciou a dunivými basami. Je členom Ghetto Youths Sound, partie dj-ov čo propaguje a prezentuje reggae a dancehall a je jednou z najdlhšie pôsobiacich soundcrews nielen na Slovensku, ale aj v Strednej Európe. Spolu robili akcie ako Welcome To Trenchtown, Higher Level a prvý slovenský clash One Will Survive. Jeho sety sú pestré a rôznorodé, môžte ho počuť hrať roots a new-roots reggae a dancehall, ale aj dubstep či moombahton, všetko ochutené o vlastné remixy, mashupy a dubplates.

Je zakladateľom najväčšieho reggae a urban festivalu Strednej Európy s názvom Uprising Reggae Festival, ktorý v roku 2012 oslávil svojich päť rokov. Špeciálne pre festival vytvoril sériu Uprising mixtapov pre podporu a šírenie reggae na Slovensku. V roku 2010 spolupracoval s reggae superstar Alborosiem na špecialnom tribute mixe na počesť jeho slovenskej premiéry. Všetky mixtapy nájdete na jeho fb fanpage.

Dj Simple Sample je okrem solo hraní, tiež sprievodný dj pre live shows Haf & Beyuz a Medial Banana Riddim Show, a hral už na parties s interpretmi ako: Deadly Hunta, Solo Banton, 3gga, Emiliano, Jamalski, Tribuman, Budhha Monk, Mavado, Mr.Vegas, Zion Train a soundami ako: Roots Survival, Part2style, Reggae Rajahs, Soundbwoys Destiny, Straight Up Sound, Blessed Love, Soca Twins, Highlight Intn’l, Kya Bamba… po viacerých krajinách Európy, či dokonca v Indii, alebo Japonsku.

Music

mixy:
Uprising Mixtape 2011
http://www.uprising.sk/download/uprising_mixtape_2011.php

Uprising Mixtape 2010
http://www.uprising.sk/download/uprising_mixtape_2010.php

Uprising Mixtape 2009
http://www.uprising.sk/Uprising_Mixtape_presented_by_Dj_Simple_Sample_2009.zip

Alborosie Tribute Mix (2010)
http://www.uprising.sk/download/alborosie.php

Most High Mixtape vol.1 (2009)
http://www.mediafire.com/?d6qrmw91ttitcv0

 

Video

Photo