Outlook & Uprising Festival Launch Party 2013 Bratislava

V Bratislave sa koncom mája spoja 2 festivaly!

Pre všetkých, ktorí sa už nevedia dočkať leta a poriadnych festivalov s kvalitnou hudbou, máme potešujúcu správu. V Bratislave  koncom mája chystáme unikátne spojenie 2 úspešných európskych festivalov. Na spoločný “warm up” spojili sily Outlook Festival a Uprising Reggae Festival a uskutoční sa 31.5. v priestoroch klubov Batelier a Fuga na Továrenskej ulici 14.

Outlook je najväčší európsky festival bass music a soundsystemovej kultúry, ktorý sa pravidelne koná v opustenej  pevnosti Fort Punta Christo v Pule v neďalekom Chorvátsku. Domáci Uprising sa behom šiestich rokov nezmazateľne zapísal do festivalovej mapy, a dnes patrí k najväčším a najvýznamnejším urban a reggae festivalom Strednej Európy. A práve v Bratislave dôjde k unikátnemu prepojeniu týchto top podujatí.

Outlook & Uprising Festival Launch Party sa odohrá 31.mája 2013 a čaká nás skvelý program. Jeden stage bude patriť Outlooku a elektronickej hudbe, kde vystúpia Dj Vadim, Symbiz Sound, Nuff Sensi Music, Gleb & Komander a Dj Lion Dee. Druhý stage bude patriť Uprisingu a niesť sa bude v rytmoch reggae a dubu a vystúpia na ňom Soom T, Dirty Dubsters, N3O, Rvzoo Soundz, Dj Simple Sample a Dj Bass(t)Art.

Vstupenky v predpredaji sa predávajú za 10€ a ich počet je limitovaný na 500 kusov. Kúpite ich v sieti Ticketportal, osobne v Batelieri alebo priamo tu.

Event

Kulturise presents
———————
OUTLOOK & UPRISING FESTIVAL Launch Party 2013 BRATISLAVA 
———————
31.5.2013, Batelier + Fuga, Továrenská 14, Bratislava

Lineup:

DJ VADIM
SYMBIZ SOUND
SOOM T
DIRTY DUBSTERS
NUFF SENSI MUSIC
MC GLEB & KOMANDER
N3O
RIDA RADAR
RVZOO SOUNDZ
DJ SIMPLE SAMPLE
DJ BASS(T)ART
DJ LION DEE