Medial Banana a Katka Ščevlíková majú “Chill”

Príjemná spolupráca spevákov kapely Medial Banana s charyzmatickou speváčkou Katkou Ščevlíkovou vás dostane do tej pravej pohodovej nálady. Práve sviatočný čas je ten ideálny na sladké nič nerobenie a užívanie si domácej pohody. Tak ponorte sa do kľudu a vychutnajte si túto “vychillovanú” vec s nádychom soulu.

R&B ladená pieseň “Chill” vyšla na producentskej reggae & dancehall kompilácii Sklizeň 2014, ktorú prináša české Coco Jammin production pod taktovkou Andělom oceneného producenta a hudobníka Adama Lančiho aka Cocomana. Dvojalbum plný česko-slovenských a svetových interpretov určite stojí za vašu pozornosť a zaslúži si veľkú podporu a uznanie.

Naživo si v jedinečnej premiére môžete túto novinku vypočuť už v predvianočnú sobotu 20.decembra v bratislavskom klube Ateliér Babylon, kde Medial Banana oslávi 5 rokov svojho pôsobenia na hudobnej scéne. Hosťom večera je aj legendárna ska kapela Polemic, ktorá spolu s Medial Banana chystá prekvapenie v podobe spoločných skladieb. Na tejto slávnosti slovenského reggae a ska nechýba ani zastúpenie ďalších interpretov ako Rida Radar, Loopata Makay, Mc Ryhha a dji Fayah Sound, Respect Vibration a Simple Sample.

Lístky zoženiete tu.

Fb udalosť